Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Este corect calculat salariul la aplicarea legii ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Este corect calculat salariul la aplicarea legii 118/2010?

Bună ziua, va rog sa îmi spuneți dacă este corect calculat salariul la aplicarea legii 118/2010,avand în vedere ca în cartea de munca apare în rubrica de salariu suma de 1013 și dedesubt 1364, în anul 2010,iar odată cu aplicarea legii, doar 760.Nu trebuia diminuat cu 25% de la totalul cu sporuri cu tot? Mulțumesc frumos!
george-neagu, moderator