Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conform Legii 203/2020, art II, se pot organiza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conform Legii 203/2020, art II, se pot organiza concursuri in ...

Conform Legii 203/2020, art II, se pot organiza concursuri in institutiile enumerate pentru orice post sau doar pentru posturile din structurile cu sau fara personalitate juridica din cadrul acestor institutii care deruleaza programe cu finantare din fonduri nerambursabile europene si nationale?
Concursul se organizeaza pentru posturile din structurile cu sau fără personalitate juridică care derulează programe cu finanțare din fonduri nerambursabile, europene și naționale, ..... Altfel spus, posturile care au ca atributii activitatea in cadrul acestor programe.