Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Refacere hidroizolatie bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Refacere hidroizolatie bloc

Buna ziua,

As dori un pret estimativ de referinta pentru cei ce au executat recent o lucrare si o recomandare de firma serioasa (Bucuresti) pentru:
- refacere hidroizolatie terasa bloc
- degajat pietris, decoperare, 2 straturi noi carton
- garantie > 10 ani.
MrCod, utilizator
Este hazardat a evalua c/v hidroizolatie terasa necirculabila,in conditiile in care nu ati precizat nici suprafata acesteia si nici materialele care va satisfac bugetul;
Pretul este conditionat in mare masura de valoarea si calitatea materialelor utilizate
Suprafata conteaza mai putin, ei oricum socotesc la mp. In acest caz este vorba de > 200mp. Materialele depind de la firma la firma, dar daca e profesionist trebuie sa vina cu macar 3 solutii tehnice la preturi diferite.