Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Caen redactare contracte auto completare formulare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Caen redactare contracte auto completare formulare

Sunt traducator autorizat liber profesionist am doar cif la anaf. Facultatile de management si stiinte politice la licenta si diplomatie la masterat, cea de management nu e recunoscuta in Romania deoarece mi-a sustinut ca trebuie sa aleg doar unul din titlurile de licenta.
Am multa experienta in redactarea contractelor stas si completarea formularelor diverse. Din cauza crizei doresc sa imi ofer aceste servicii contra cost. Pe ce caen ar trebui sa ma inregistrez? Trebuie sa deschid un PFA la registrul comertului? Ce acte imi trebuie?
Va multumesc anticipat pt raspunsuri!
george-neagu, moderator
CAEN 8219 [ link extern ] /

PFA / II / SRL. Acte: [ link extern ]