Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara.Poate un angajator sa înregistreze un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara.Poate un angajator sa înregistreze un contact de ...

Bună seara.Poate un angajator sa înregistreze un contact de munca la RREVISAL fără semnătură angajatului? Este normal sa treaca in contract salariu 2230 brut, functia zugrav ? Eu stiam ca este 3000 brut.Multumesc anticipat
Da, poate face asa ceva , chiar daca nu este corect.

Salariul minim este de 2230 lei .... 3000 lei este pentru salaratii angajatorilor care au anumite coduri CAEN.
Este o firma de amenajări interioare ,si zic eu ca trebuia sa fie 3000 brut
Nu este relevanta activitatea ci codul CAEN al societatii.
Multumesc frumos