Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua .Am lucrat 6 ani gr 1 de munca si 14 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua .Am lucrat 6 ani gr 1 de munca si 14 ani conditii deosebite ...

Buna ziua .Am lucrat 6 ani gr 1 de munca si 14 ani conditii deosebite si am in jur de 34 ani lucrati cu tot cu armata
si mai am un proces pe rol si ar trebui sa mai castig 8 ani de gr 1. Si as vrea sa stiu cand as putea iesi la pensie si cu anii astea din proces si fara ei si cu legea acuala si cu aia care o sa fie din 2021? Am 53 de ani.Multumesc.
Cei 8 ani de pe rolul instantei fac parte din:
-Anii de conditii deosebie
-Anii de conditii normale