Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cum pot recupera codul de inregistrare fiscala de la ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cum pot recupera codul de inregistrare fiscala de la MFP ca sa ma inscriu in SPV?

Sunt persoana fizica. Cum pot recupera codul de inregistrare fiscala de la MFP ca sa ma inscriu in SPV la ANAF? Nu gasesc plicul. Va multumesc,
george-neagu, moderator
Cautati daca aveti prin casa o decize de impunere mai veche primita de la ei si luati de pe ea numarul cerut in aplicatie. Daca nu, sunati la ei pentru ajutor.
george-neagu, moderator