Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Termen de eliberare autorizatie transport in regim ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Termen de eliberare autorizatie transport in regim taxi?

Buna dimineata ! Intrebare pentru cine are un raspuns . E normal sa astepti de pe 25 octombrie pana pe 14 ianuarie ca sa se elibereze autorizatia transport in regim taxi?
george-neagu, moderator