Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua,cate ore pe zi poate lucra un contabil care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua,cate ore pe zi poate lucra un contabil care tine evidenta ...

buna ziua,cate ore pe zi poate lucra un contabil care tine evidenta contabila la mai multe societati
Contabilul este angajat al firmelor respectivă sau este personal contractual ?
Poate lucra cat este prevazut in c.i.m...