avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 669 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua,cate ore pe zi poate lucra un contabil care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua,cate ore pe zi poate lucra un contabil care tine evidenta ...

buna ziua,cate ore pe zi poate lucra un contabil care tine evidenta contabila la mai multe societati
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:05, 2 Decembrie 2020
Contabilul este angajat al firmelor respectivă sau este personal contractual ?
Poate lucra cat este prevazut in c.i.m...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediere abuziva trafyk trafyk Buna seara! Mentionez inca de la inceput ca lucrez la un cinema, dar angajatorul este o firma de plasare forta de munca! In cursul zilei de azi am fost trimis ... (vezi toată discuția)
Incompatibilitate, contract de munca part-time ContSters347196 ContSters347196 Vă rog, să-mi răspundeţi daca eu pot desfăşura în condiţiile legislaţiei actuale, activitate de arhivare documente în funcţia de arhivar ca angajat ... (vezi toată discuția)
Munca la domiciliu Danielabiris77@yahoo.com Danielabiris77@yahoo.com O societate care are un angajat care desfasoara activitatea la domiciliu conform CIM , cum tine in practica evidenta orelor lucrate cu precizarea orei de ... (vezi toată discuția)