Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua, Am o mare nelamurire, sunt cursant intr-o ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua, Am o mare nelamurire, sunt cursant intr-o scola postliceala ...

Buna ziua,
Am o mare nelamurire, sunt cursant intr-o scola postliceala particulara, si fiind sef de clasa am adus la cunostinta directiunii cateva probleme legate de un test dat de catre un profesor. La urmatoarea ora online, profesorul m-a strigat pe nume, m-a facut de mai multe ori mincinos in ,,prezenta" online a celorlalti colegi, ca sunt lipsit de onestitate..., a inregistrat ora fara sa ma informeze si fara sa-mi ceara acordul, la ascultarea orala obliga pe cursant sa puna webcam dar fara ca el sa faca acelasi lucru, si m-a amenintat ca voi vedea eu ascultare.
E corect asa ceva ?
Ce pot face in acest caz ?
~ Conținut șters la cerere ~