Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Un restaurant inchis la interior dar cu activitate de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Un restaurant inchis la interior dar cu activitate de delivery ...

Un restaurant inchis la interior dar cu activitate de delivery ,poate trimite o parte din angajati in somaj tehnic suportat de Stat?
Da, poate trimite o parte din angajati in somaj tehnic .
Multumesc ptr ajutor.!! Somaj tehnic de 75 % platit de Stat?Ma puteti ajuta cu mai multe detalii?
Detalii
[ link extern ]
Multumesc mult!!!