Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua am si eu o Intrebare In orasul C-ta se poate ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua am si eu o Intrebare In orasul C-ta se poate deschide ...

Orasul constanta se poate deschide actiune la judecatorie1?multumesc
paris50paris, utilizator
Dacă formulați o întrebare mai clară, poate primiți un răspuns corect.
Altfel, răspunsul general este că da, pentru că este Judecătorie în Constanța, dar, în particular, s-ar putea ca asta să nu vă ajute.
Deci ce fel de acțiune vreți să deschideți?