Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... As avea nevoie de o speta care sa cuprinda o sentinta ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

As avea nevoie de o speta care sa cuprinda o sentinta referitor ...

As avea nevoie de o speta care sa cuprinda o sentita referitor la protectia consumatorilor