Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Speta
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Speta

Buna.
Va rog ajutati-ma cu o Speta prvind Protectia datelor cu caracter personal,s-au un caz real.
Multumesc
Stimat forumist,

Se pot găsi o mulțime de astfel de spețe, dacă se caută pe Google după anumte cuvinte-cheie.

Una din spețe poate fi aceasta:

[ link extern ]

Totuși,descrierea subiectului este prea vagă. Pentru a primi un răspuns util, poate ar fi mai bine să detaliați ceea ce vă interesează.

Cu stimă.