Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Vaccinuri primite in viata
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Vaccinuri primite in viata

Buna, as dori sa ca intreb unde pot sa aflu ce vaccini am primit in viata mea? Sunt undeva stocate la doctor?numai sunt in tara si nu pot sa ma prezint personal, cartea de sanatate am pierdut de multi ani. Multumesc pentru raspuns.
Vacinurile facute sunt mentionate in dosarul medical existent la medicul de familie. Daca nu mai sunteti in tara puteti cauta pe respectivul medic si poate mai are in arhiva dosarul dvs.
Situatia vaccinarilor efectuate ar trebui sa existe la DJSP in fiecare perioada cand s-au efectuat vaccinurile respective. Greu de crezut ca mai gasiti respectivele situatii.