avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună seara! Mă interesează unde pot găsi legea ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună seara! Mă interesează unde pot găsi legea 477/2004 cu ...

Bună seara! Mă interesează unde pot găsi legea 477/2004 cu toate modificările ulterioare ( actualizată).Mulțumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:07, 11 Ianuarie 2021
Gasiti aici: [ link extern ]
Legea nr. 477/2004 privind Codul de conduită a personalului contractual din autoritățile și instituțiile publice este abrogata și înlocuita prin Codul administrativ 2019.

Legea nu a avut modificari si completari.
Ultima modificare: Luni, 11 Ianuarie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii despre legi dallya dallya Buna seara. Sper sa nu fiu off-topic, dar va rog sa ma ajutati cu cateva link-uri spre cele mai relevante surse despre legislatia de mai jos. Eu am tot cautat ... (vezi toată discuția)
Legi si hotarari - ultima varianta actualizata volvera volvera Buna ziua ! Unde as putea gasi: 1. Drepturi, obligaţii şi sancţiuni conform Codului muncii. Bibliografie: Legea nr. 53/2003 - Codul muncii, ... (vezi toată discuția)
Legea 477/2004 codrina.ama codrina.ama Buna seara, va rog, imi poate spune cineva daca Legea 477/2004 privind codul de conduita al personalului contractual a suferit modificari fata de forma ... (vezi toată discuția)