Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună seara! Mă interesează unde pot găsi legea ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună seara! Mă interesează unde pot găsi legea 477/2004 cu ...

Bună seara! Mă interesează unde pot găsi legea 477/2004 cu toate modificările ulterioare ( actualizată).Mulțumesc frumos!
Gasiti aici: [ link extern ]
Legea nr. 477/2004 privind Codul de conduită a personalului contractual din autoritățile și instituțiile publice este abrogata și înlocuita prin Codul administrativ 2019.

Legea nu a avut modificari si completari.
Cornel Vasile, Consilier juridic