Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ami trebuie ...

Buna ziua,
Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ami trebuie o adeverinta privind sporurile si adaosurile reglementate prin lege. Aceasta adeverinta ami este necesara pentru pregatirea documentelor de pensionare.

Pe cine pot sa contactez ca sa obtin aceasta adeverinta?
Va multumesc.
SC Foraj Bucureşti Sa (Fosta Foradex SA Bucureşti, Fosta IFGLS Bucureşti) - Administrator Judiciar Via Insolv SPRL
[ link extern ]