avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ami trebuie ...

Buna ziua,
Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ami trebuie o adeverinta privind sporurile si adaosurile reglementate prin lege. Aceasta adeverinta ami este necesara pentru pregatirea documentelor de pensionare.

Pe cine pot sa contactez ca sa obtin aceasta adeverinta?
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:19, 11 Ianuarie 2021
SC Foraj Bucureşti Sa (Fosta Foradex SA Bucureşti, Fosta IFGLS Bucureşti) - Administrator Judiciar Via Insolv SPRL
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)
Arhive intreprinderi desfiintate danciu54 danciu54 unde gasesc arhiva fostei IFLGS Bucuresti si cea a Trustului de constructii industriale Ploiesti, multumesc (vezi toată discuția)
Adeverință de munca Florina Răducanu Florina Răducanu Bună ziua.Problema mea este următoarea: In perioada 1991-1994 am lucrat ca zilier la Rodipet SA.Am beneficiat de concediu medical, prenatal, postnatal.Fiind ... (vezi toată discuția)