Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Imputernicire Avocatiala Acces Cont Bancar
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Imputernicire Avocatiala Acces Cont Bancar

Buna seara!

Intrebare: Se poate face imputernicire avocatiala pentru a fi trecut ca si imputernicit la contul bancar al tatalui, imobilizat la pat, nedeplasabil? Daca da, care este procedura?

Va multumesc!
Mergeti la notar pentru procura.
Plătiți deplasarea și notarul vine acasă să-i ia semnătura. S-ar putea să-i ia și amprenta la deget ca semnătura.
Nu este posibil din pacate..Notarul este singura variantă..