Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... La Ambasada in Londra trebuie programare pentru cartea ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

La Ambasada in Londra trebuie programare pentru cartea de identitate ...

La Ambasada in Londra trebuie programare pentru cartea de identitate provizorie
Toate serviciile consulare la Secția consulară din Londra se prestează numai pe bază de programare prealabilă. Programările sunt disponibile pe pagina web:
www.econsulat.ro
Provizorie? Pe ce motiv? Ce acte va lipsesc? Ambasada va poate elibera un titlu de calatorie care este valabil pana la ajungerea dvs. in Romania. Puteti imputernici o terta persoana care sa se ocupe sa depuna actele la serviciul de evidenta de care apartineti si sa ridice actul de identitate in tara pe care sa vi-l trimita prin corespondenta.