Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara! In urma unui accident de circulație am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara! In urma unui accident de circulație am fost condamnat ...

Bună seara!
In urma unu accident de circulație am fost condamnat la 2ani si 8 luni închisoare cu executare.
Am fost eliberat condiționat după 1an si 4 luni cand pot să imi recuperez permisul de conducere care mi-a fost anulat. Cand se consideră pedeapsa execută?
Mulțumesc frumos! Astept un raspuns!
~ Conținut șters la cerere ~