avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 454 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Va rog sa-mi spuneti, dacă OUG 226/2020, prelungește ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Va rog sa-mi spuneti, dacă OUG 226/2020, prelungește măsura ...

Va rog sa-mi spuneti, dacă OUG 226/2020, prelungește măsura sistării popririlor pana la 31.03.2021. Va mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 20:06, 23 Ianuarie 2021
Cititi chiar dvs. ordonanta de pe portalul justitiei si va lamuriti:
[ link extern ]
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Crisel cerea probabil o informatie in speranta ca cineva mai experimentat a inteles mai bine ce prevede ordonanta respectiva. Comentariul dumneavoastra e tipic informatie de la microsoft: exacta, clara dar inutila
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Dacă sunteți asa de isteț, de nu dați informația cerută? Comentariul dvs. cum e?
Ultima modificare: Sâmbătă, 23 Ianuarie 2021
latka, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Oug 226/2020. va rog sa-mi spuneti, dacă aceasta ordonanța ... Crisel Crisel OUG 226/2020. Va rog sa-mi spuneti, dacă aceasta ordonanța prelungește termenul pentru sistare popriri ANAF pana la 31.03.2021 (vezi toată discuția)
Pensie poprire Edds Edds Buna ziua, am o intrebare legata de oug 181 / 2020, am o poprire pe pensie la un ifn si am vazut in oug-ul acesta ca sunt suspendate anumite executari silite, ... (vezi toată discuția)
Cauza manea c-76/14 aflată pe rolul c.j.u.e. & taxa recuperata leutzu leutzu Buna ziua, Am rugamintea sa ma lamureasca si pe mine cineva din domeniu. Am inceput proces de inmatriculare a masinii fara plata taxei auto. A trecut 1 an ... (vezi toată discuția)