Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Va rog sa-mi spuneti, dacă OUG 226/2020, prelungește ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Va rog sa-mi spuneti, dacă OUG 226/2020, prelungește măsura ...

Va rog sa-mi spuneti, dacă OUG 226/2020, prelungește măsura sistării popririlor pana la 31.03.2021. Va mulțumesc.
Cititi chiar dvs. ordonanta de pe portalul justitiei si va lamuriti:
[ link extern ]
Crisel cerea probabil o informatie in speranta ca cineva mai experimentat a inteles mai bine ce prevede ordonanta respectiva. Comentariul dumneavoastra e tipic informatie de la microsoft: exacta, clara dar inutila
Dacă sunteți asa de isteț, de nu dați informația cerută? Comentariul dvs. cum e?
latka, moderator