Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua mi sa furat toate actele si doresc sa mi le ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua mi sa furat toate actele si doresc sa mi le recuperez ...

Bună ziua mi sa furat toate actele si doresc sa mi le recuperez locuiesc în Woarsop Mansfild. ID NINO PERMIS CONDUCERE SI CARDURI BANCARE.VA MULȚUMESC .
Angajați un avocat pentru obținerea unor duplicate de pe actele pierdute.
Mergeti la ambasada/consulat.