avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua mi sa furat toate actele si doresc sa mi le ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua mi sa furat toate actele si doresc sa mi le recuperez ...

Bună ziua mi sa furat toate actele si doresc sa mi le recuperez locuiesc în Woarsop Mansfild. ID NINO PERMIS CONDUCERE SI CARDURI BANCARE.VA MULȚUMESC .
Cel mai recent răspuns: Justitiarul711 , utilizator 19:58, 20 Ianuarie 2021
Angajați un avocat pentru obținerea unor duplicate de pe actele pierdute.
Mergeti la ambasada/consulat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Document identitate pierdut maryan27 maryan27 Buna ziua. De curand mi-am pierdut actele (permis de conducere, buletin, carduri, etc.), in tara in care lucrez, Germania. Doresc sa achizitionez un ... (vezi toată discuția)
Recuperare id in afara granitei Liviuuk Liviuuk Buna ziua numele meu este Liviu Rusen, ma confrunt cu o problema pe cat de simpla atat de complicata pentru functionarii publici. Locuiesc in UK mai bine de 1 ... (vezi toată discuția)
Documente furate in strainatate celinaistoc celinaistoc buna seara,cum procedez in cazul in care mi-au fost furate toate documentele in italia iar eu nu pot merge in romania.pot sa fac alt buletin si permis de ... (vezi toată discuția)