avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Evaluarea performantelor functionarilor publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Evaluarea performantelor functionarilor publici

Buna ziua si La multi ani tuturor! In primul rand, va urez tuturor multa sanatate, noroc, fericire si implinirea tuturor dorintelor in anul 2010.
In al doilea rand, as vrea sa stiu care este actul normativ care reglementeaza evaluarea performantelor functionarilor publici de executie si unde as putea gasi mai multe informatii despre acest subiect.
Va multumesc si va urez petrecere placuta in continuare!:)
Cel mai recent răspuns: winter_wind , utilizator 14:09, 6 Ianuarie 2010
CAP. 3 din H.G. nr.611/2008 :)
de la art.106 pana la art.120, iar la finalul H.G. veti gasi in anexe si criteriile de evaluare si raportul de evaluare ( anexa 6) .
Ultima modificare: Vineri, 1 Ianuarie 2010
mihaicalinescu2005, utilizator
H.G. nr.611/2008 fiind modificata prin :
- H.G. nr.787/2008
- H.G. nr.1173/2008
- O.U.G. nr.35/2009 :)
Eu m-am referit la forma finala a H.G.611/2008, care, bineinteles ca in timp, a suferit modificari. Daca postam "H.G. nr.611/2008, modificata, completata si la zi", se considera ca am dat un raspuns complet? :)
De altfel, cu relevanta asupra subiectului, este H.G. 1173/2008....
Va multumesc pentru promtitudine si eficienta =D>!
o fi fost abrogat art. 7 al anexei nr 1 la HG nr. 1084???????????X-(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului utiliyator utiliyator In luna ianuarie 2010 fisele posturilor vor fi actualizate. Care este timpul legal maxim pe care un functionar il are la dispozitie pentru a contesta fisa ... (vezi toată discuția)
Evaluare secretar comuna geanina.valean geanina.valean Buna ziua, Va deranjez si eu cu o intrebare: - evaluare performantelor individuale ale secretarului unei comune se face de primar, la propunerea ... (vezi toată discuția)
Promovare grad profesional imediat superior celui detinut Kristin_O Kristin_O Puteti sa imi spuneti daca este eligibil din punct de vedere al art.65, alin.(2) din Legea 188/1999 un functionar public care a depus, pentru a participa la ... (vezi toată discuția)