Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Evaluarea performantelor functionarilor publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Evaluarea performantelor functionarilor publici

Buna ziua si La multi ani tuturor! In primul rand, va urez tuturor multa sanatate, noroc, fericire si implinirea tuturor dorintelor in anul 2010.
In al doilea rand, as vrea sa stiu care este actul normativ care reglementeaza evaluarea performantelor functionarilor publici de executie si unde as putea gasi mai multe informatii despre acest subiect.
Va multumesc si va urez petrecere placuta in continuare!:)
CAP. 3 din H.G. nr.611/2008 :)
de la art.106 pana la art.120, iar la finalul H.G. veti gasi in anexe si criteriile de evaluare si raportul de evaluare ( anexa 6) .
mihaicalinescu2005, utilizator
H.G. nr.611/2008 fiind modificata prin :
- H.G. nr.787/2008
- H.G. nr.1173/2008
- O.U.G. nr.35/2009 :)
Eu m-am referit la forma finala a H.G.611/2008, care, bineinteles ca in timp, a suferit modificari. Daca postam "H.G. nr.611/2008, modificata, completata si la zi", se considera ca am dat un raspuns complet? :)
De altfel, cu relevanta asupra subiectului, este H.G. 1173/2008....
Va multumesc pentru promtitudine si eficienta =D>!
o fi fost abrogat art. 7 al anexei nr 1 la HG nr. 1084???????????X-(