Forum Discuţii juridice Executare silită Suspendare popririlor. ANAF
Discuție deschisă în Executare silită

Suspendare popririlor. ANAF

Suspendare popririlor. Am o mica disputa cu cineva: Luni e 25 si trebuie platite taxele catre stat. Daca eu ca firma, la 31 decembrie nu am nici o datorie catre anaf iar luni ar trebui sa platesc 5000 de lei si nu ii platesc o sa imi blocheze conturile? Sau faza cu reesalonarea pe care o pot cere pina la 31.03.2021 se aplica si pt datoriile pe care le pot acumula in lunie ianuarie, februarie si martie?
ilmir1, utilizator