Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... somaj tehnic
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

somaj tehnic

buna seara , detin un bar fara terasa , in orasul meu , incidența cumulată a cazurilor de infectare cu SARS-CoV-2 din ultimele 14 zile este mai mare de 1,5, dar mai mică decât 3 la 1.000 de locuitori iar de luni se redeschid barurile la interior în limita a 30 la sută din capacitatea disponibilă . mai pot solicita si beneficia de somaj tehnic ? multumesc .
rslili, utilizator