Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am un proces cu asiguratorul RCA. Anul trecut am ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am un proces cu asiguratorul RCA. Anul trecut am pierdut penalitatile ...

Am un proces cu asiguratorul RCA. Anul trecut am pierdut penalitatile de intarziere de 0,2%/zi (ICCJ a casat o parte din sentinta si a retrimis dosarul spre rejudecare la Curtea de Apel). Curtea de Apel a eliminat aceste penalitati de 0,2 % de intarziere si pot face recurs in 30 zile. Credeti ca are rost sa fac recurs avand in vedere ca se judeca/ decide tot la ICCJ? (care mi-a casat odata sentinta privind penalitatile de la Asiguratorul RCA)
Cristian901, utilizator