Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodie comuna, copil expus la medii inadecvate ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodie comuna, copil expus la medii inadecvate pentru un minor. ...

Custodie comuna, copil expus la medii inadecvate pentru un minor.
Buna ziua,
Cu scuzele de rigoare, nu pot expune public situatia. Exista cineva care ma poate indruma? Persoana vizata urmareste aceasta comunitate si nu pot expune public.
Va multumesc
faceti sesizare la dgaspc..
puteti cere restrangere dreptului la vizita in instanta.
gi-jane2, moderator
Multumesc frumos