Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Imprumut de folosinta apartament catre firma
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Imprumut de folosinta apartament catre firma

Persoana fizica asociat unic , doreste sa incheie un contract de comodat apartament pentru o firma pe care o detine, firma sa il foloseasca, sa il poata inchiria sa produca venituri pe firma, sa plateasca utilitatile....
ma intereseaza legalitatea si tratamentul fiscal.

va multumesc
george-neagu, moderator