Forum Discuţii juridice Executare silită Amenzi neplatite si procese verbale pierdute
Discuție deschisă în Executare silită

Amenzi neplatite si procese verbale pierdute

Buna ziua/seara! Cum pot sa-mi achit amenzile neplatite( de cativa ani), daca numai am procesele verbale? Iar pe unele nici macar nu mi le mai amintesc. De aproximativ 2 dati, mi s a facut poprire, subliniez ca de atunci nu am mai avut cont bancar romanesc. As aprecie câteva informatii, fiindca nu am gasit ceva similar cu problema mea. Mulțumesc!
Mihai Sia, utilizator
mergeti la administratia financiara si va zice cat aveti de plata.