Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale se poate transforma o intr individuala in srl si in ce ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

se poate transforma o intr individuala in srl si in ce conditii ...

se poate transforma o intr individuala in srl si in ce conditii
Nu se poate transforma o intreprindere individuala in societate comercială.