Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Monografia contabila pt suma de 1500 ron /copil ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Monografia contabila pt suma de 1500 ron /copil salariat pt educatia timpurie?

Care este monografia contabila pt suma de 1500 ron /copil salariat pt educatia timpurie?
Firma e platitoare de imp mico(nu profit)
Se trece pe statul de salarii si se calc contributii sociale?
george-neagu, moderator