Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract Individual de Munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract Individual de Munca

Buna ziua, ce se intampla in cazul in care Contractul Colectiv de Munca a expirat si nu a fost semnat altul, iar drepturile prevazute in CIM sau AA fac referire la CCM, ce drepturi ar trebui sa primesc? Cu multumiri
alx69, utilizator
Acele drepturi la care se face referire nu mai pot fi acordate.