Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... e dat in monitorul oficial in legătura cu munca la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

e dat in monitorul oficial in legătura cu munca la stat a pensionarilor?

e dat i monitorul oficial in legătura ,cu munca pensionar adica daca lucrez la stat imi taie pensia
Nu exista inca publicat un astfel de act normativ.
Da, se discuta și se va vota.