Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conform OUG 8/2021 pot fi cheltuite si voucherele ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conform OUG 8/2021 pot fi cheltuite si voucherele turistice din ...

Conform OUG 8/2021 pot fi cheltuite si voucherele turistice din 2020.
Poate un angajat care a beneficiat de co in anul 2021 (pana la intrarea in vigoare a ordonantei) sa solicite mai intai decontarea serviciilor turistice afente anului 2021 si ulterior pe cele din 2020 ?
Nu poate solicita asa ceva .