avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Schimbare termen contract concesiuneCum putem modifica ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Schimbare termen contract concesiuneCum putem modifica termenul la un contract de concesiune acțiuni ...

Cum putem modifica termenul la un contract de concesiune acțiuni sanitar veterinare , încheiat până in februarie 2022?
Persoana care a încheiat contractul este bolnavă incurabilă , stadiul IV și nu poate duce contractul până la termen?
La definiții in contract apar termenii ,, forța majoră" și ,, cazul fortuit"!

Alte discuții în legătură

Anulare antecontract vanzare-cumparare forta majora coronavirus sorinion61 sorinion61 Buna ziua, Acum 2-3 saptamani, 1 luna am facut un antecontract de vanzare-cumparare pentu o casa si am dat avans 10% din pretul imobiliului. Cand am ... (vezi toată discuția)
Anulare contract auto vsgabriel vsgabriel Buna ziua as dorii sa stiu daca se poate anula un contract auto in conditiile actuale? Mai pe larg in luna Decembrie 2019 am fost la un dealer auto pentru a-mi ... (vezi toată discuția)
Restituire bani abonament fitness ? Laur Mares Laur Mares Buna ziua, prietena mea si-a facut un abonament pe 28 februarie la o sala de fitness din cadrul francizei WorldClass, dupa care a efectuat si plata in ... (vezi toată discuția)