Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Unde se poate intocmi un testament? Care ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Unde se poate intocmi un testament? Care sunt costurile ...

Buna ziua,
Unde se poate intocmi un testament? Care sunt costurile aproximative?
Va multumesc!
La notar.
Costurile sunt relativi accesibile probabil de ordinul a câteva sute de lei maxim.Pe forum răspunde o dna notar poate o sa va ofere mai multe informatii.
Exista si testament scris de mana ( olograf) .taxele depind de notar