avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ! Ce drepturi are concubinul ( sau copiii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ! Ce drepturi are concubinul ( sau copiii acestuia ...

Bună ziua !
Ce drepturi are concubinul ( sau copiii acestuia ) , după 15 ani de conviețui împreună , asupra unui imobil cumpărat de mine prin credit imobiliar pe numele meu ?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 10:12, 25 Februarie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Niciun drept.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce drepturi are concubinul meu în cazul unei despărțiri ( ... grecudana grecudana Ce drepturi are concubinul meu în cazul unei despărțiri ( sau copiii lui , în caz de deces) asupra unui imobil cumpărat de mine prin credit( el ... (vezi toată discuția)
Partaj?? succesiune?? Tina Hoza Tina Hoza #-oDupa divort nu am facut partaj si fostul sot a decedat dupa 2 ani. Nu am facut nici succesiune. Aveam un ap. cumparat cu un credit imobiliar. In timpul ... (vezi toată discuția)
Vanzare-cumparare imobil(garsoniera/apartament) prmunteanu prmunteanu Buna ziua, Intentionez sa cumpar un imobil(garsoniera/apartament) dar cineva mi-a zis ca in actul de vanzare-cumparare imobil(garsoniera/apartament) nu sunt ... (vezi toată discuția)