Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ! Ce drepturi are concubinul ( sau copiii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ! Ce drepturi are concubinul ( sau copiii acestuia ...

Bună ziua !
Ce drepturi are concubinul ( sau copiii acestuia ) , după 15 ani de conviețui împreună , asupra unui imobil cumpărat de mine prin credit imobiliar pe numele meu ?
Niciun drept.