Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Suntem soț și soție de 40 de ani, fără urmași, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Suntem soț și soție de 40 de ani, fără urmași, ce act putem ...

Suntem soț și soție de 40 de ani, fără urmași, ce act putem face să rămână toată agoniseala celui care va rămâne în viață?
Testamente reciproce, la notar