Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozitare cladire sediu PFA
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozitare cladire sediu PFA

Sunt PFA traducator, desfasor activitatea la domiciliu. Nu decontez pe PFA utilitatile. In aceste conditii, trebuie platit vreun impozit separat, in afara de cel pe care-l platesc pentru apartamentul in care locuiesc? Trebuie completata vreo declaratie? Multumesc.
sonia1978, utilizator