avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 758 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... AVAND IN VEDERE SENTITA PENALA CU NR... DE LA DATA DE ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

AVAND IN VEDERE SENTITA PENALA CU NR... DE LA DATA DE 07.10.2020 ...

AVAND IN VEDERE SENTITA PENALA CU NR... DE LA DATA DE 07.10.2020 IN DOSARUL PENAL NR ..7.232.2020 AL JUDECATORIEI.. RAMASA DEFINITIVA LA DATA DE 27.10.2020
PRIN NEAPELARE SE STAB URM.
AMANA AP 8 LUNI INCHISOARE PW TERM DE SUPRAV. 2 ANI
IN CONFORMITATE CU DISP. ART 103.1.C SI ART 106.LIT B DIN ORD. GUV 195/2002 ,REPUBLICATA CU MODIFICARILE SI COMPLETARILE ULTERIOARW, S-A DISPUS SUAPENDAREA EXERCITARII DR DE A CONDUCE PE O PERIOADA DE 120 DE ZILE ,INCEPAND CU 08 08 2018.
AM PRIMIT ACEASTA SCRISOARE/INFORMARE AZI 03 .03.2021
TREBUIE SA SUSTIN EXAMEN?
AVEA DREPT DE CIRCULATIE IN TOT ACEST TIMP DUPA EXPIRAREA CELOR 120 DE ZILE
AVEAM.DREPT DE CIRCULATIE IN TOT ACEST TIMP?

CU STIMA
IONUT M.

Alte discuții în legătură

Suspendarea permisului auto pe o perioada de 120 de zile sau mai mare r0bertC r0bertC Salutare, Care este termenul maxim al suspendarii permisului auto in situatia prezentata mai jos: Pentru depasirea vitezei din localitate cu dublul ei, ... (vezi toată discuția)
Buna seara ma poate reprezenta cineva in acest caz?! sunt solutii ... Iulian8889 Iulian8889 Buna seara Ma poate reprezenta cineva in acest caz?! Sunt solutii ? 08 08 2018- incalcare art 336.alin1 27 10 2020- instanta stabileste pedeapsa de 8luni ... (vezi toată discuția)
Buna ziua ! am și eu o nelămurire trebuie sa dau examenul sau ... Pacoro Pacoro Buna ziua ! Am și eu o nelămurire trebuie sa dau examenul sau nu? Sau ce ar trebui sa fac? Abea Acu câteva zile am primit plicul cu aceasta “Vă facem ... (vezi toată discuția)