Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o informatie! Daca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o informatie! Daca firma are ...

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu o informatie!
Daca firma are implemetat un sistem in care salariatii introduc online zilele pentru care solicita CO, mai este nevoie de cererea scrisa?
La un control ITM putem face dovada in acest sistem ca salariatul a solicitat acele zile?
Va multumesc!
In general, verba volant , scripta manent.

Evidenta electronica poate face dovada solicitarii .