Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, Unde pot face o reclamatie unui executor ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, Unde pot face o reclamatie unui executor judecatoresc ...

Buna ziua,
Unde pot face o reclamatie unui executor judecatoresc care refuza/imi ignora mail urile/nu vrea sa mi confirme platile pe care le fac lunar in contul lui pentru un credit neachitat la timp? Inclusiv celor de la EOS nu le raspunde,(cel putin asa imi spun ei) si au fost nevoiti sa mi puna poprire pe cont pentru ca el nu le confirma platile. Este normal asa ceva?
Va rog sa ma ajutati cu un sfat.
Multumesc!
Plangere la Camera executorilor judecatoresti din circumscriptia in care are sediul. Puteti solicita si o audienta la executor si puteti solicita copii dupa viramentele de plata pe care trebuie sa le faca catre firma de recuperare. Inainte de plangere, solicitati aceste documente.
Multumesc pentru raspuns! I am trimis mail uri in care l am rugat sa mi confirme platile si sa mi spuna cat mai am de plata si mi a raspuns sec "Scadeti din suma totala cat ati platit ai veti afla diferenta". Inclusiv cei de la Eos i au facut adrese prin avocatul firmei, au mers la biroul lui si nu au obtinut niciun raspuns. Suntem mai multe persoane in aceasta situatie. O sa i fac direct plangere. Nu se poate comunica cu el.

Company Advising a scris:

Plangere la Camera executorilor judecatoresti din circumscriptia in care are sediul. Puteti solicita si o audienta la executor si puteti solicita copii dupa viramentele de plata pe care trebuie sa le faca catre firma de recuperare. Inainte de plangere, solicitati aceste documente.

Buna ziua mi sa făcut proprie pe cont ca se presupune ca am amenzi din 2008 și am făcut cerere pentru am imana procesele verbale la care sunt amendat și nici în prezent nu mi sa comunicat la primăria craiova
Abuz în serviciu

Gugea aurel a scris:

Buna ziua mi sa făcut proprie pe cont ca se presupune ca am amenzi din 2008 și am făcut cerere pentru am imana procesele verbale la care sunt amendat și nici în prezent nu mi sa comunicat la primăria craiova

Am sunat la numărul de pe înștiințare la judecătorul Toma Nicolaie Victor nu pot sa iau legătura cu dansu
Gugea aurel, utilizator