avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 446 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... AJUTOR PENTRU FONDURI EUROPENE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

AJUTOR PENTRU FONDURI EUROPENE

Buna seara ! Cine ma poate ajuta cu un plan pentru fondurile europene. Nu ma pricep deloc si as vrea sa ma ajute cineva contra cost bineinteles . Multumesc !
Cel mai recent răspuns: Culea Simona , Consultant fonduri europene 15:16, 7 Septembrie 2021
Buna ziua, pentru consultanta va rog sa va inregistrati [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Planuri de afaceri? ContSters225784 ContSters225784 Buna seara. Am si eu o intrebare.Unde anume pot gasi planuri de afaceri sa cumpar sau gratuite pe internet? Imi trebuie un plan de afaceri pana la sfarsitul ... (vezi toată discuția)
Fonduri (masura 112)- lcepan lcepan Detin teren,cladire,un numar de aproximativ 100 de capete capre si dorinta de dezvoltare a domeniului de activitate. Care sunt pasii \"da capo al fine\" pe ... (vezi toată discuția)
P.f.a.doresc îndrumare ,accesare fonduri europene Hexagon perfect Hexagon perfect As dori sa accesez fonduri europene. Singura problema.este că îmi trebuie.o firma sau o pers.atestata în domeniu ,ptr pregătire documentație ... (vezi toată discuția)