avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 669 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... versiune 6.0.8 al Revisal raport salariat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

versiune 6.0.8 al Revisal raport salariat

Buna ziua,

Stie cineva odata cu versiune 6.0.8 al Revisal nu mai pot vizualiza raportul salariatului cu toate modificarile actelor aditionale care au fost pe parcursul CIM...oare de ce?...este vreo problema....nu am facut export/importul bazei de date corect?....sau pentru ca am importat RVS ul la un moment dat....:(
Cel mai recent răspuns: ionela11 , utilizator 09:27, 17 Martie 2021
Probabil ca ati importat rvs-ul la un moment dat. O astfel de operatiune conduce la o bază de date de registru
fără istoric, actualizată la nivelul datei la care fişerul .rvs utilizat a fost generat.
Mulțumesc.... Si cum pot recupera istoricul salariaților? Sa apară în raport?
Nu mai aveti cum recupera istoricul ....
vaii....Nu exista nici o posibilitate de a recupera aceste date?...daca fac o solicitare catre ITM sa imi furnizeze baza de date?...se poate
Ultima modificare: Miercuri, 17 Martie 2021
ionela11, utilizator
Furnizarea bazei de date nu va ajuta la recuperarea istoricului .

Solutia ar fi : Să se refacă manual baza de date, introducând în aplicație informațiile, respectând ordinea exactă în care au fost introduse până la momentul pierderii bazei de date

Alte discuții în legătură

Import baza de date registru non revisal econo econo O societate utilizeaza registrul salariatilor din alta aplicatie decat cea din Revisal. As vrea sa import baza de date registru non revisal.xml in aplicatia ... (vezi toată discuția)
Recuperare date revisal ileana.barna ileana.barna Buna ziua Lucrez la un liceu din Bucuresti.Saptamana trecuta calculatorul meu a fost atacat de un virus foarte agresiv, care nu a fost detectat de programul ... (vezi toată discuția)
Preluare revisal Anamaria1313 Anamaria1313 Buna ziua, Voi prelua de la o persoana Revisalul pentru o societate. Va trebui sa instalez programul pe un alt calculator, la sediul angajatorului. ... (vezi toată discuția)