Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... versiune 6.0.8 al Revisal raport salariat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

versiune 6.0.8 al Revisal raport salariat

Buna ziua,

Stie cineva odata cu versiune 6.0.8 al Revisal nu mai pot vizualiza raportul salariatului cu toate modificarile actelor aditionale care au fost pe parcursul CIM...oare de ce?...este vreo problema....nu am facut export/importul bazei de date corect?....sau pentru ca am importat RVS ul la un moment dat....:(
Probabil ca ati importat rvs-ul la un moment dat. O astfel de operatiune conduce la o bază de date de registru
fără istoric, actualizată la nivelul datei la care fişerul .rvs utilizat a fost generat.
Mulțumesc.... Si cum pot recupera istoricul salariaților? Sa apară în raport?
Nu mai aveti cum recupera istoricul ....
vaii....Nu exista nici o posibilitate de a recupera aceste date?...daca fac o solicitare catre ITM sa imi furnizeze baza de date?...se poate
ionela11, utilizator
Furnizarea bazei de date nu va ajuta la recuperarea istoricului .

Solutia ar fi : Să se refacă manual baza de date, introducând în aplicație informațiile, respectând ordinea exactă în care au fost introduse până la momentul pierderii bazei de date