Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare date ReviSal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare date ReviSal

Buna ziua!
As dori sa aflu daca se pot reincarca datele in ReviSal. Calculatorul unde erau instalate ambele programe ReviSal s-a defectat si nu se mai pot recupera date. Toate modificarile ce le-am transmis la ITM, inclusiv in varianta noua, le am pe stick, insa nu stiu cum pot sa le preiau dupa ce mi-am instalat din nou programul. Oare trebuie sa introduc din nou toate datele, nu se pot prelua?
In ce format le aveti pe stick?
Puteti sa faceti o adresa catre ITM pentru recuperarea bazei de date pe care o veti importa in noua aplicatie.
Asta daca pe stick nu aveti baza de date.Atentie baza de date nu este in format-.rvs
nicoleta.23 a scris:

Buna ziua!
As dori sa aflu daca se pot reincarca datele in ReviSal. Calculatorul unde erau instalate ambele programe ReviSal s-a defectat si nu se mai pot recupera date. Toate modificarile ce le-am transmis la ITM, inclusiv in varianta noua, le am pe stick, insa nu stiu cum pot sa le preiau dupa ce mi-am instalat din nou programul. Oare trebuie sa introduc din nou toate datele, nu se pot prelua?

Fisierele de tipul.xml sau .rvs nu se pot prelua .. va trebuie o baza de date in format .mdb

Faceti o cerere catre ITM prin care solicitati recuperarea bazei de date Revisal