avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 260 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... AJUTATI-MA SI PE MINE VA ROG FRUMOS CU UN MODEL ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

AJUTATI-MA SI PE MINE VA ROG FRUMOS CU UN MODEL CONTESTATIE CARANTINARE ...

AJUTATIMA SI PE MINE VA ROG FRUMOS CU UN MODEL CONTESTATIE CARANTINARE LA DOMICILIU VIN DIN SPANIA AM TEST COVID 19 NEGATIV NU POT RAMANE IN CARANTINA DAT FIIND FAPTUL CA AM SI O MICA AFACERE FIRMA CURATENIEI
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 16:15, 20 Martie 2021
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ] /
Verificați dacă nu cumva Spania este pe lista galbena.
Asa am impresia.

Scrieți ce doriți în contestatie.
Poate mai prezentați la instanta încă un test Covid negativ.

Va carantieaza pe.dvs. cu test negativ și altii umbla aiurea din Ilfov în București fără a fi testati.
Este o aiureala totala și o proasta strategie de apărare.

Cu test negativ nu ar trebui sa fiți carantinat.
Oricum, in prezent este un haos total și este nejustificata carantinarea dvs.
Autoritățile au pierdut orice control asupra pandemiei si carantinarea dvs. va încalcă drepturile și libertățile fundamentale ale omului.
Ultima modificare: Sâmbătă, 20 Martie 2021
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce dovezi științifice exista ca cei vaccinați împotriva covid-19 ... CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Ce dovezi științifice exista ca cei vaccinați împotriva Covid-19 nu transmit virusul daca sunt infectati după momentul vaccinării? Formulez aceasta ... (vezi toată discuția)
Am sosit ieri 25 dec din anglia în românia, pe data de 23 dec ... ovidiutgjiu ovidiutgjiu Am sosit ieri 25 dec din Anglia în România, pe data de 23 dec am făcut testul Covid la plecarea din Anglia, rezultatul fiind negativ totuși sânt obligat ... (vezi toată discuția)