Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... AJUTATI-MA SI PE MINE VA ROG FRUMOS CU UN MODEL ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

AJUTATI-MA SI PE MINE VA ROG FRUMOS CU UN MODEL CONTESTATIE CARANTINARE ...

AJUTATIMA SI PE MINE VA ROG FRUMOS CU UN MODEL CONTESTATIE CARANTINARE LA DOMICILIU VIN DIN SPANIA AM TEST COVID 19 NEGATIV NU POT RAMANE IN CARANTINA DAT FIIND FAPTUL CA AM SI O MICA AFACERE FIRMA CURATENIEI
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ] /
Verificați dacă nu cumva Spania este pe lista galbena.
Asa am impresia.

Scrieți ce doriți în contestatie.
Poate mai prezentați la instanta încă un test Covid negativ.

Va carantieaza pe.dvs. cu test negativ și altii umbla aiurea din Ilfov în București fără a fi testati.
Este o aiureala totala și o proasta strategie de apărare.

Cu test negativ nu ar trebui sa fiți carantinat.
Oricum, in prezent este un haos total și este nejustificata carantinarea dvs.
Autoritățile au pierdut orice control asupra pandemiei si carantinarea dvs. va încalcă drepturile și libertățile fundamentale ale omului.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat