Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mama,cat a fost in viata mi-a facut procura ca eu sa-i ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mama,cat a fost in viata mi-a facut procura ca eu sa-i ridic ...

mama,cat a fost in viata mi-a facut procura ca eu sa-i ridic ajutorul de deces dupa moartea ei,de la car-ul pensionarilor,Fratele meu s-a dus fara stirea mea ,cu certificatul de deces si a ridicat banii,Eu am chitantele cu care am platit si procura
procura nu va foloseste la nimic.
Va trebui sa il dati in judecata pe frate.
ce chitante aveti, ce ati platit ?
ajutor de inmormantare va da si de la primarie in baza unei facturi
O.sa.corelati cheltuielile cu ce veți moșteni și asa veți rezolva.
chtantele de la cotizatia anuala, acesta este un car al pensionarilor