Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara. Am o prietena care în 2015 a deschis un ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara. Am o prietena care în 2015 a deschis un cont cu ...

Buna seara. Am o prietena care în 2015 a deschis un cont cu card pentru a putea primi de la facultate o sumă mică de bani . Cardul nu a mai fost folosit de atunci și nici nu a fost să închidă contul . Acum a primit acasă un plic cum că datorează Baniciu o sumă foarte mare de bani din comisioane . Precizez că în toți acești ani ea nu a primit nici un fel de informare cum că ar datora Bancii ceva . Un card nefolosit nu devine neactiv . După câți ani se prescrie datoria din comisioane către banca ?
despre ce suma este vorba?nu cred ca e vb de comisioane.