avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Depun o noua cerere de recuperare din FNUASS?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Depun o noua cerere de recuperare din FNUASS?

Buna ziua. In cazul in care primesc un concediu medical dupa inchiderea lunii, depun D112 rectificativa. Intrebarea mea este; pentru acel medical depun o noua cerere de recuperare din FNUASS? Sau este suficient depunere declaratiei? Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 7 Aprilie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Declaratie sanatate Vioreld Vioreld salutare. daca luna trecuta am pe declaratia sanatate la rubrica [i]TOTAL SUME DE RECUPERAT DE LA FNUASS PT CONC. SI INDEMNIZATI[i]I 1200 lei, luna asta la ... (vezi toată discuția)
Certificat medical acordat eronat stoiandanaclaudia stoiandanaclaudia Buna dimineata , am nevoie de ajutorul dvs. In urma cu 1 luna am facut o cerere catre CASMB cu sumele de recuperat de la FNUASS. Am primit raspuns de la CASMB ... (vezi toată discuția)
Recuperare bani de la casa de sanatate nicoleta_blu nicoleta_blu Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti care sunt pasii de urmat pentru a recupera banii platiti angajatilor in perioadele de concediu medical de la casa de ... (vezi toată discuția)