Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Depun o noua cerere de recuperare din FNUASS?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Depun o noua cerere de recuperare din FNUASS?

Buna ziua. In cazul in care primesc un concediu medical dupa inchiderea lunii, depun D112 rectificativa. Intrebarea mea este; pentru acel medical depun o noua cerere de recuperare din FNUASS? Sau este suficient depunere declaratiei? Multumesc.
george-neagu, moderator