Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Rog lamurire.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Rog lamurire.

Bună ziua!
Eu am lucrat 20 de ani în tara și 5 ani în Italia ca îngrijitoare bătrâni. Acum am varsta pensionarii și as vrea sa știu dacă exista posibilitatea adăugării anilor lucrați în Italia la cei lucrați în tara in stabilurea pensiei. Mulțumesc mult!
flori54, utilizator